+421 905 452 926

Tak a je to tu…Môj nový singel Tvoj hlas❤️ Chcela by som sa poďakovať hudobnému vydavateľstvu La Plata Production, šikovným chlapcom z TC Lemons za realizáciu klipu. Poďakovanie patrí aj Mirkovi Dvorskému a Kristíne Koneval za spoluprácu pri nahrávaní piesne a točení videoklipu.
Ďalej by som sa chcela poďakovať nasledujúcim umelcom:
Pavol Bereza – gitara
Kristína Koneval – cello
Skvelý Lubos Sramek 🙏– piano, synth programming, aranž
A neposlednom rade patrí obrovská vďaka aj sponzorovi Elektrorecycling | http://elektrorecycling.sk/
… Sú chvíle, keď všetko na nás padá a nevieme kde a kam… Však niekto na nás zhora pozerá a vedie naše kroky. Jemu patrí táto skladba ❤️
Dúfam, že Vás pieseň poteší 😘🌹🤗

admin

singer-songwriter

Slovenská speváčka Terézia Hulínová je skladateľka a interpretka spievajúca v slovenčine a angličtine. Rodáčka zo Žiliny, ktorá momentálne žije v Bratislave a v blízkosti Rajeckých Teplic. Svoj vlastný svet pocitov, rovnako ako aj vonkajší svet, vníma Terézia Hulinová ako úžasný priestor, kde môže melódie pretkávať slovami a s prirodzeným talentom skĺbiť obsah a formu v melodický celok, ktorý vo Vás ostane. Terézia okrem spolupráce s rôznymi umelcami nahrala svoje debutové skladby Daj šancu svetu, Lietaj, Kráčaj vpred, Ja ťa nestratím. Jej single je možné počúvať v éteri v rádiových staniciach napríklad Rádio Pohoda, Rádio Lumen, Rádio Frontinus.