+421 905 452 926

Nová pieseň „Tvoj hlas“ s hosťom Mirkom Dvorským


Tak a je to tu…Môj nový singel Tvoj hlas❤️ Chcela by som sa poďakovať hudobnému vydavateľstvu La Plata Production, šikovným chlapcom z TC Lemons za realizáciu klipu. Poďakovanie patrí aj Mirkovi Dvorskému a Kristíne Koneval za spoluprácu pri nahrávaní piesne a točení videoklipu.
Ďalej by som sa chcela poďakovať nasledujúcim umelcom:
Pavol Bereza – gitara
Kristína Koneval – cello
Skvelý Lubos Sramek 🙏– piano, synth programming, aranž
A neposlednom rade patrí obrovská vďaka aj sponzorovi Elektrorecycling | http://elektrorecycling.sk/
… Sú chvíle, keď všetko na nás padá a nevieme kde a kam… Však niekto na nás zhora pozerá a vedie naše kroky. Jemu patrí táto skladba ❤️
Dúfam, že Vás pieseň poteší 😘🌹🤗
Read More

Nová pieseň „Ja ťa nestratím“ je skvelým tipom pre zamilovaných


Nová pieseň „Ja ťa nestratím“ od Terézie Hulínovej je skvelým tipom pre zamilovaných, ktorí sa rozhodnú pre spoločnú cestu životom.

Terézia Hulínová je skromná a sympatická slovenská speváčka, ktorá sa od malička venuje hudbe. Vyštudovala druhý stupeň ZŠ v speve, hre na klavíri, violončele, gitare a flaute. Na vysokej skole študovala učiteľstvo anglického jazyka a hudobné umenie. Hudbe sa venovala celý doterajší život a hudba bola jej prirodzenou súčasťou, keďže pochádza z muzikantskej rodiny.

Pieseň „Ja ťa nestratím“ vznikla pred dvomi rokmi. Na piesni je zaujímavé aj to, že bola zložená pri slávnostnej príležitosti. Terézia ju napísala pre priateľku, ktorá ju vždy vo všetkom podporovala a najmä v hudbe – k jej svadbe.

Pieseň bola následne spracovaná a mierne upravená klaviristom a skladateľom Ľubošom Šrámkom, ktorý jej dal ľahký jazzový nádych. Song nahrávali Juraj Griglák, Marián Ševčík, Pavol Bereza, aranžoval Ľuboš Šrámek. Nový singel od Terézie Hulínovej s názvom „Ja ťa nestratím“ si môžete vypočuť aj na Youtube, Spotify, iTunes. Pesnička vychádza v produkcii vydavateľstva La Plata Production.

Pieseň „Ja ťa nestratím“ Terézie Hulínovej nesie v sebe posolstvo o tom, že hoci je dnešný svet naoko v chaose, oplatí sa oň bojovať tou najkrajšou silou, ktorou je – láska. Tento song je skvelým tipom aj pre mnohých ďalších, ktorí sa rozhodnú pre spoločnú cestu životom, životom s láskou.

Terézia v súčasnosti intenzívne pracuje na jej novom albume, ktorý nasleduje po vydaní anglickej No Reason To Stay. „Ja ťa nestratím“ je štvrtá pesnička z neho.

Podľa Terézie je najväčším zmyslom života vytvoriť pre tento svet niečo dobré. Aby človek niečo po sebe zanechal a pokúsil sa urobiť svet lepším, hoci sa to niekedy zdá ako takmer Sizyfovská úloha. Kto však má nádej, ten má vždy nádej.

.:.

(ap)

Read More

Nová pieseň No Reason To Stay je príbehom dvoch ľudí, ktorí nevedia byť spolu a ani bez seba…


Pred pár dňami uzrel svetlo sveta v poradí tretí singel slovenskej speváčky Terézie Hulínovej, tentokrát výnimočne v angličtine s názvom „No Reason To Stay“. Inšpirácia k napísaniu tejto piesne pochádza ešte z dávnejších čias. Pieseň je vyjadrením pocitov samotnej speváčky, ktorá si sama túto situáciu prežila a zároveň nachádzala podobnú inšpiráciu aj vo svojom okolí. Opisuje v nej príbeh dvoch ľudí, ktorí sa na jednej strane snažia nájsť cestu k sebe, ale na druhej strane ich prenasledujú neustále sa vynárajúce obrazy vzájomného trápenia. V tejto situácii sa javí cesta ísť od seba a ukončiť nefungujúci vzťah, ako jediná reálne možná. Je to samozrejme za predpokladu, že cesta vzájomného odpustenia, lásky, prípadne uvedomenia si hodnôt, neprichádza v ten pravý moment, a čakanie sa javí nekonečnejšie ako čakanie na Godota v hre Samuela Becketta. Pravdepodobne, viacerí z nás, si prešli v živote niečím podobným a vedzte, že nie je ľahké ukončiť vzťah, aj keď taký, ktorý nám viac berie ako dáva.

Videoklip bol natočený v romantickom Paríži a je vhodné poznamenať, že realizácia videoklipu v metropole Francúzska bola pre Terku vysnívanou udalosťou, a mimoriadne sa na ňu tešila. Sen sa stal skutočnosťou aj vďaka dvom profesionálom, ktorí ho pomohli zrealizovať. Menovite Branislav Valko (kamera) a Christophe Corvaisier (strih).

Poďakovanie patrí aj hudobníkom, ktorí prišli do štúdia a pomohli dať pieseň No reason to stay do finálnej podoby: Konstantin Tomov (husle), Jakub Valiček (bicie), Vlado Kubalák (gitara), Miloš Chovanec (basgitara), Branislav Valko (klavír), Draco Medici (mix). Taktiež poďakovanie patrí aj hudobnému vydavateľstvu La Plata Production.

Dúfame, že vás táto nová pieseň a hudba, ktorú autorka a interpetka tvorí dokáže osloviť, nakoľko ju píše od srdca pre vás.

Read More

Terézia Hulínová uvádza svoj druhý singel s názvom Lietaj


Dva mesiace od vydania debutového singla Daj šancu svetu prichádza speváčka Terézia Hulínová s ďalšou skladbou. 

Novinkou je pieseň Lietaj, ktorá sa stala druhým oficiálnym singlom speváčky. V tejto balade sa vyrovnáva s pocitmi smútku z rozchodu so svojou bývalou láskou.

Spracovať rozchod je náročný proces a každému trvá rôzne dlhý čas.  Rozchod znamená veľké citové vypätie a stres, ale v kontraste s nimi znamená aj začiatok novej etapy, novej energie, novej cesty.

Veríme, že inšpiráciu a povzbudenie nájdete v pesničke Lietaj. Štúdiový videoklip sa nesie v príjemnej atmosfére a naznačuje, že etapa smútku je ukončená.

Premiérovo bol klip uverejnený 4.júla.2019 na youtube kanáli speváčky.

Read More

Vypočujte si debutový singel Daj šancu svetu od Terézie Hulínovej


Na prvý pohľad možno trochu naivné, no pri druhom isté, že Vám jeden pohľad nebude stačiť. Úprimné a čisté vyznanie v lepší svet, ktoré ponúka vo svojej novej piesni Terézia Hulinová, dokáže osloviť znovu a znovu. 

V nádhernom prostredí Rajeckej doliny sa jedného dňa zjavila a autorsky prekvapila celé svoje okolie. Keď pretavila svoje emócie v prvé piesne, pochopila, že to neskončí pri tzv. autoliečbe citových zranení, práve naopak. Svoj vlastný svet pocitov, rovnako ako aj vonkajší svet, vníma Terézia Hulinová  ako úžasný priestor, kde môže melódie pretkávať slovami a s prirodzeným talentom skĺbiť obsah a formu v melodický celok, ktorý vo Vás ostane..

Tess, ako jej vravia priatelia, dnes prichádza s krásnou slovenskou novinkou, vďaka ktorej môžeme nazrieť do jej farebného sveta spoza dúhy.

Mladá dozrievajúca autorka, ktorá napriek opatrným začiatkom, dnes vie, kam smeruje v spolupráci s vydavateľstvom LaPlataRecords.sk odhaľuje prvý kúsok z jej vlastného neba, pieseň „ Daj šancu svetu“.

Vzájomná spolupráca sa očividne osvedčila, pretože dnes už Tess pripravuje ďalšie piesne, ktoré sa budú nachádzať na jej debutovom albume a určite nás bude mať čím prekvapiť.

Napriek zdanlivej krehkosti, je pri Terézii Hulinovej na prvý pohľad jasné, že sa vie presadiť. Má rada cestovanie a dobrú spoločnosť, miluje sa deliť o svoje zážitky a čo je najdôležitejšie, vždy vie, kam sa vrátiť.

Read More